Oferty pracy

Praca dla osoby ze znajomością języka czeskiego

Severstal Distribution Sp. z o.o. wchodzi w skład Sieci Dystrybucyjnej dywizji Severstal Russian Steel, która skupia przedsiębiorstwa działające w pięciu krajach, tj. w Polsce, na Łotwie, Ukrainie, Białorusi i w Rosji. Głównym obszarem działalności firmy w Polsce jest handel wyrobami stalowymi. Severstal Russian Steel to dywizja OAO Severstal, jednego z wiodących producentów stali na świecie.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży z j. czeskim

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska:

  • obsługa administracyjna transakcji w dziale eksportu;
  • współpraca z innymi działami w firmie w zakresie obsługi administracyjnej transakcji;
  • obsługa klientów w procesie sprzedaży;
  • przygotowywanie raportów i zestawień handlowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego;
  • znajomość języka angielskiego lub/i rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • dokładność i skrupulatność;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Administratorem danych jest SEVERSTAL DISTRIBUTION Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, 41-200, Nowopogońska 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy aplikować za pośrednictwem naszego serwisu:

http://distribution.severstal.com/pol/markets/europe/career/vacancies/ lub serwisu pracuj.pl.

Poszukiwany wolontariusz do pracy w Słowenii

Publiczna instytucja edukacyjna w Ormož w Słowenii poszukuje wolontariuszki/wolontariusza z Polski, zainteresowanej/ zainteresowanego udziałem w projekcie EVS.

Praca z młodzieżą.

Czas trwania 4 miesiące.

Wszystkie koszty pokrywa instytucja zapraszająca.

Wyjazd w lipcu (jak najszybciej).

Wymagania: wiek 18-29 lat i komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Warunki zakwaterowania: mieszkanie z dwoma sypialniami (drugą osobą jest wolontariuszka ze Szczecina), kuchnią, salonem, łazienką i internetem.

Kontakt: Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytomiu (tel. 322 810 817, e-mail: cku@cku.bytom.pl)

Poszukiwana osoba ze znajomością języka słowackiego

RAVEN PL SP. Z O.O.

Grupa Raven działa prężnie na rynku wyrobów hutniczych od ponad 20 lat. Firma posiada swoje oddziały na Słowacji, w Polsce, w Czechach oraz na Węgrzech.

Do oddziału w Gliwicach poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent/ Asystentka w Dziale Handlowym ze znajomością języka słowackiego

 Opis stanowiska

Praca w dziale handlowym, polegająca na współpracy z Menadżerem Handlowym, wspieraniu go w procesie sprzedaży wyrobów hutniczych przydzielonym klientom. Ponadto do zadań kandydata będzie należało:  aktywne utrzymywanie kontaktów telefonicznych
i mailowychz klientami, udzielanie informacji dotyczących stanu magazynowego, dostępności towaru, warunków sprzedaży; odbieranie zapytań ofertowych, rezerwowanie towaru, sporządzanie ofert handlowychi dokumentów wydania towaru z magazynu; regularne monitorowanie płatności; ewidencjonowaniei archiwizacja dokumentacji dotyczącej spraw handlowych. Od kandydatów oczekujemy również bieżącego tłumaczenia dokumentów wewnętrznych firmy z języka słowackiego.

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 07.30 do 15.45.

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub średnie, dobra znajomość języka słowackiego, doświadczenie
w pracyw handlu i obsłudze klienta, mile widziana znajomość asortymentu hutniczego. Ponadto komunikatywność i profesjonalizm.

Oferujemy

 Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz odpowiednie narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila jdarda@ravenpl.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 508-225-323.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na czas aktualnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

*Recepcjonista do hostelu w czeskiej Pradze*

Chcesz spędzić dwa miesiące w jednym z najpiękniejszych europejskich miast? Znasz język czeski i szukasz pracy na najbliższe wakacje? Hostel Dizzy Daisy Praha czeka na Twoje CV!

*Z naszej strony zapewniamy:*

• pracę w polskiej firmie hotelarskiej, z ugruntowaną pozycją na rynku,

• 2-miesięczny pobyt w stolicy Czech,

• darmowe zakwaterowanie w hostelu oraz przejazd i powrót na koszt firmy,

• wynagrodzenie dwuskładnikowe (stała podstawa + premie i prowizje),

• możliwość doskonalenia zdolności językowych poprzez kontakt z turystami z całego świata,

• szkolenia przygotowujące do pracy,

• tylko 3 minuty pieszo do Tańczącego Domu a 15 do Mostu Karola!

*Jeżeli Ty:*

• posiadasz dyspozycyjność do pracy od 28.06 do 24.08.2018,

• swobodnie komunikujesz się w języku angielskim oraz czeskim,

• możesz pracować również na nocnych zmianach (recepcja otwarta 24h/dobę),

• posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikacji międzyludzkiej,

• potrafisz priorytetyzować obowiązki i cechuje Cię wielozadaniowość

To zapraszamy do naszej ekipy! Jeśli chcesz poznać naszą firmę i nasz hostel to zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych: Strona www firmy:*www.shh.travel*

Funpage fb hostelu: *www.facebook.com/DizzyDaisyHostelPrague* <http://www.facebook.com/DizzyDaisyHostelPrague/>

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana współpracą z nami to czekamy na Twoje CV  w formacie PDF, wysłane na adres: *rekrutacja@shh.travel *z dopiskiem RECEPCJA PRAGA.

Poszukiwana osoba ze znajomością języka chorwackiego

Firma z Wodzisławia poszukuje osoby do tłumaczeń polsko – chorwackich , chorwacko – polskich (przy telekonferencjach, rozmowach osobistych przy inwestycji) Osoby zainteresowane współpracą prosimy o krótką informacje o sobie i swoim doświadczeniu.
kontakt: telefoniczny pod numerem 502 997 913 lub mailowy: katarzyna.sperling@terminale-psp.pl

Poszukiwany rezydent w biurze podróży Rainbow Tours

z językiem chorwackim/czarnogórskim

Bałkany to Twoja pasja? Znasz język czarnogórski lub chorwacki?
Poszukujemy osób chętnych do pracy w Czarnogórze i Chorwacji.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie, pełną wyzwań pracę w ciekawych miejscach na całym świecie u renomowanego touroperatora, zatrudnienie na sezon Lato 2018 z możliwością przedłużenia na kolejne sezony (zimowe i letnie), materiały do pracy, strój służbowy, samochód służbowy, szkolenia wewnętrzne, pracę we wspaniałej ekipie ludzi z pasją, a przede wszystkim możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w różnych zakątkach świata!

Link do oferty: https://rainbowtours.dolaczdonas.pl/praca/ogloszenie/Rezydent-Balkany

Accessibility